ІСТОРІЯ

        ТОВ "Фолгат ФТК" зареєстроване 18 червня 1992 як спільне українсько-німецьке підприємство. 23 вересня 1998 року перереєстроване Печерською районною державною адміністрацією м. Києва в товариство з обмеженою відповідальністю у зв'язку зі зміною форми власності. Спеціалізується на виробництві та постачанні високоякісних персональних комп’ютерів під власною торговою маркою "FTC", широкого асортименту периферійної техніки, а саме: принтерів, сканерів, мережевого обладнання, пристроїв безперебійного живлення, комплектуючих до ПК, наданні послуг в проектуванні, прокладці мереж, інсталяції програмних продуктів, розробці та впровадженню інформаційних рішень "під ключ". Компанія позиціонує себе як системного інтегратора, який займається розробкою, впровадженням та обслуговуванням ІТ-систем будь-якої складності.ТОВ «Фолгат ФТК» має великий досвід виконання проектів в межах України та поза її межами. Основні замовлення в таких контрактах це устаткування для автоматичного оброблення інформації, периферійна техніка та інше.

CЕРТИФІКАТИ

        Однією з перших компаній в Україні «Фолгат ФТК» сертифікувало своє виробництво в ОС Укрсерткомп’ютер (ІПММС НАНУ). На даний час ТОВ "Фолгат ФТК" має наступні сертифікати:

ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008, IDT) - Сертифікат на систему управління якістю стосовно виробництва персональних комп'ютерів, серверів, моноблоків, НКК, НКК(мобільних), ІАК, навчальних кабінетів фізики, хімії, біології, математики, географії, історії, іноземних мов, лінгафонних кабінетів; надання послуг з проектування і монтажу структурованих кабельних мереж, навчальних комп'ютерних комплексів (мобільних) тв інтерактивних комплексів.

ISO 14001:2006 (ISO 14001:2004, IDT) - Сертифікат на систему екологічного керування стосовно виробництва персональних комп’ютерів, серверів,НКК, ІАК, навчальних кабінетів фізики, хімії, біології, математики, географії, історії, іноземних мов, лінгафонних кабінетів, надання послуг з проектування та монтажу структурованих кабельних мереж, навчальних комп'ютерних комплексів (мобільних) тв інтерактивних комплексів.

ISO 18001:2010 - Сертифікат на систему управління гігієною та безпекою праці стосовно виробництва персональних комп'ютерів, серверів, інтерактивних комплексів ІАК-FTC, кабінетів навчальних, навчальних комп'ютерних комплексів НКК-FTC, навчальних комп'ютерних комплексів (мобільних) НКК(М)-FTC, надання послуг з монтажуструктурованих кабельних мереж та електромереж.

Сертифікат відповідності УкрСЕПРО на виробництво блоків системних та серверів "FTC".

Сертифікат відповідності УкрСЕПРО на виробництво навчальних комп'ютерних комплексів НКК-FTC, навчальних комп'ютерних комплексів (мобільних) НКК(М)-FTC, інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, мультимедійний проектор) ІАК-FTC.

Декларація про відповідність вимогам технічних регламентів електромагнітної сумісності обладнання та безпеки низьковольтного електричного обладнання на блоки системні, комп'ютери персональні та сервери торгової марки "FTC".

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на блоки системні "FTC".

Технічні умови на виробництво навчальних комп’ютерних комплексів (НКК-FTC), навчальних комп’ютерних комплексів (мобільних) (НКК(М)-FTC), інтерактивних комплексів (ІАК-FTC), комп’ютерів персональних (блоки системні, сервери) FTC, навчальних кабінетів фізики, хімії, біології, математики, географії, історії, іноземних мов, лінгафонних кабінетів.

Cвідоцтво про визнання відповідності педагогічним вимогам на навчальні комп'ютерні комплекси "НКК-FTC", навчальні комп’ютерні комплекси (мобільні) (НКК(М)-FTC), інтерактивні комплекси (ІАК-FTC), засобів навчання та обладнання кабінетів фізики, хімії, біології, математики.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на навчальні комп'ютерні комплекси "НКК-FTC".

Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи на навчальне обладнання для кабінетів хімії, географії, біології, фізики, математики.

Cвідоцтво про внесення до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України.

Cвідоцтво про присвоєння ТОВ "Фолгат ФТК" Глобального номера розташування у системі GS1.

НАГОРОДИ

В 2005 році за результатами національного бізнес-рейтингу ТОВ "Фолгат ФТК" посіло 7 місце за критерієм "Продуктивність праці" та 8 місце за сумарним балом за критеріями: "Обсяг реалізованої продукції", "Продуктивність праці", "Чистий прибуток", "Заробітна плата" за основним видом діяльності КВЕД 30 Виробництво канцелярських та електронно-обчислювальних машин та присвоєнно звання "Лідер галузі".

В 2008 році за результатами національного бізнес-рейтингу ТОВ "Фолгат ФТК" посіло 11 місце за сумарним балом за критеріями: "Обсяг реалізованої продукції", "Продуктивність праці", "Чистий прибуток", "Заробітна плата" за основним видом діяльності КВЕД 51.85.0 "Оптова торгівля офісною технікою та устаткуванням" та присвоєнно звання "Лідер галузі 2008".


© Фолгат ФТК. 2015. Усі права захищено.