НАШІ КЛІЄНТИ

        Серед основних замовників підприємства на продукцію, що є об’єктом тендеру - Управління справами Верховної Ради України, Національний банк України, Міністерство оборони, Державне казначейство, Держкомкордону, Фонд державного майна, Пенсійний фонд України, УКРСПЕЦЕКСПОРТ, УКРГГРІ, УКРДАГП, УКРЦСМ, УКРСЕПРО, УКРЧАСТОТНАГЛЯД, НАК “НАФТОГАЗ України”, УКРНАФТОГАЗБУД, УКРНАФТОГАЗКАРТ, УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ, УКРГЕОФІЗИКА, Укртелеком, Служба Безпеки України, Київська міська та районні державні адміністрації, Укртелеком, Державний Земельний Кадастр, ряд інших установ та організацій.
Серед впроваджених проектів інформаційних систем:
МінЕкоБезпеки – створення інформаційно-аналітичної системи “BEMIS-Дніпро” для спостереження в реальному часі і дослідження екологічного стану української частини басейну р. Дніпро.
Національна бібліотека – проектування і впровадження системи банку даних на CD-ROM накопичувачах і забезпечення доступу читачів до електронного каталогу бібліотеки.
НДІ Системних Технологій – участь в реалізації проекту створення всеукраїнської комп’ютерної мережі вищих учбових закладів України.
ДержКомГеології – участь в державній програмі режимних спостережень, а також участь в організації відомчого обчислювального центру ДержКомГеології.
Держкомгідромет – створення та програмно-технічне оснащення регіональних центрів збору та обробки кліматичної і геліогеографічної інформації;
Пенсійний Фонд України - проектування та створення структурованої кабельної мережі в приміщеннях Пенсійного Фонду України.
Служба Безпеки України - поставка комп'ютерного обладнання та комплектуючих.
Академія Генеральної прокуратури України - проектування та створення структурованої кабельної мережі в приміщеннях Академії.
Державне управління справами - поставка мережевого та серверного обладнання.
Національна академія державного управління при Президентові України - поставка комп'ютерного та серверного обладнання, цифрової інфрачервоної конференц-системи, обладнання для типографії.
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка - поставка комп'ютерного та проекційного обладнання та обладнання друку.
Державна екологічна інспекція України - поставка принтерів та факсів.
Укртелеком - Поставка устаткування для автоматичного оброблення інформації (комп’ютери, принтери, мережеве обладнання, периферійне обладнання тощо). Останнім крупним контрактом з ПАТ "Укртелеком" було поставка Печатної техніки та іншого устаткування при підготовці до EURO2012.


Серед комерційних замовників нашими клієнтами є найбільші банківські установи, благодійні фонди а також провідні аутсорсингові компанії.


ДОСВІД РОБОТИ

        ТОВ «Фолгат ФТК» має великий досвід виконання проектів в межах України та поза її межами. Основні замовлення в таких контрактах це устаткування для автоматичного оброблення інформації, периферійна техніка та інше. Серед останніх проектів всеукраїнського масштабу ТОВ «Фолгат ФТК» може навести такі приклади: Укртелеком (комп’ютерні компоненти), Благодійний фонд «Зменшення тягарю туберкульозу в Україні» (комп’ютерна та периферійна техніка), Державне агенство земельних ресурсів України (комп’ютерна та периферійна техніка), Украерорух (технічні засоби автоматизованих систем мовлення метеоінформації) та інші. В таких проектах передбачалося доставка техніки по всій території України, в деяких випадках умовами контрактів передбачалося налаштування і запуск поставленого устаткування.

© Фолгат ФТК. 2015. Усі права захищено.